Pracovník/pracovnice zákaznického centra

SYNOT ICT Services, a.s. (MPSV)

Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SYNOT ICT Services, a.s., IČ 28357116
Pracoviště:SYNOT ICT Services, a.s. [115], Jaktáře 1475, 68601 Uherské Hradiště 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:poskytování informací zákazníkům, telefonicka podpora pro síť poboček, administrace firemních aplikací, e-mailová komunikace, vynikající komunikační dovednosti, příjemný hlasoý projev, všeobecný přehled z oblasti IT, znalost PC (Word, Excel, Outlook, Internet), znalost kursového sázení výhodou, vysoké prac. nasazení, flexibilita, pečlivost,spolehlivost, samostatnost, kreativita, profesionalita, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce, ochota učit se novým věcem, možnost prodloužení prac. poměru, pouze životopis na e-mail

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 12090900718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Word, Excel, Outlook, Internet