Sharepoint programátor

Syntactic Sugar s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Roudné 438, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Syntactic Sugar s.r.o., IČ 26414317
Pracoviště:Syntactic Sugar s.r.o., Plzeň, Na Roudné 438/29, 30100 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: návrh řešení, vytváření aplikací v SharePointu s použitím vlastních formulářů a workflow, programování ASP.NET, využití Reporting Services, instalace a konfigurace SharePointu a aplikací.
Požadujeme: zkušenost s administrací SharePoint, ASP.NET výhodou, angličtina na komunikativní úrovni, zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, dodržování termínů.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, neformální prostředí, volná pracovní doba, firemní akce, získání nových zkušeností, Scrum metodika vývoje, práce na částečný pracovní úvazek, DPP nebo živnostenský list.
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na [email protected].

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7371890779

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání