Mzdová/vý účetní - personalista

Synthesia, a.s. (MPSV)

Místo práce
103, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-05
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Synthesia, a.s., IČ 60108916, http://www.synthesia.eu
Pracoviště:Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-01-05
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za kompletní zpracování mezd a vedení mzdové agendy (pro cca 250 zaměstnanců)
- Vedení personální agendy spojené s nástupem a výstupem zaměstnanců
- Komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, úřad práce, apod.) v souladu s platnou legislativou
- Zastupování při kontrolách ze strany ZP, ČSSZ
- Zpracování ročního vyúčtování daně z příjmů a ELDP
- Provádění exekučních srážek a komunikace s exekutory
- Pravidelný reporting na měsíční bázi
- Příprava podkladů pro analýzy v oblasti odměňování
- Podíl na tvorbě vnitřních předpisů týkajících se mzdové oblasti
- Správa a archivace mzdových podkladů a záznamů
- Konzultace zaměstnancům ve mzdové oblasti, vyhotovování potvrzení o příjmech
- Sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Velmi dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy
- Praxe na pozici samostatné mzdové účetní alespoň 2 roky
- Dobrá znalost práce na PC
- Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: pestrou pracovní činnost * mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení * zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s. * zaškolení na pracovišti * zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim * atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, UNIŠEK, zvýhodněné lázeňské pobyty, zvýhodněné volání) * pracovnělékařská péče * široké vzdělávací příležitosti * nástup možný ihned

Poslední změna:2014-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 8231930706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou