Administátor/-ka - referent/-ka

Synthesia, a.s. (MPSV)

Místo práce
103, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-17
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Synthesia, a.s., IČ 60108916, http://www.synthesia.eu
Pracoviště:Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-17
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
* správa evidence vratných obalů - likvidace faktur, jednání s odběrateli, atd. * skladová účetní evidence v centrálních skladech obalů * obsluha silniční váhy.
Požadujeme:
* ÚSO vzdělání * znalost MS Office, SAP * ŘP sk. 'B' aktivní řidič * flexibilita, zodpovědnost.
Nabízíme:
pestrou pracovní činnost * mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení * zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s. * zaškolení na pracovišti * zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim * atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, UNIŠEK, zvýhodněné lázeňské pobyty, zvýhodněné volání) * pracovnělékařská péče * široké vzdělávací příležitosti.
Místo výkonu práce Pardubice - Semtín.

Poslední změna:2015-08-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9316990748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou