Obchodný zástupca

Szintetika Kft.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Szintetika kft, veľkoobchod s bytový textilom so sídlom v Győri, ktorá je v maďarskom vlastníctve, hľadá obchodného zástupcu na území Českej republiky s jazykovými znalosťami českým a maďarským alebo anglickým.

Zameranie/Odbor:

- záclony, garniže a iný bytový textil

Náplň práce:

- na základe vzoriek, predaj firemných produktov na území Českej republiky
- starostlivosť o terajších obchodných partnerov osobne na ich sídlach a taktiež cez telefón
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- spolupráca s predaj podporujúcimi kolegami
- spoluúčasť na príprave marketingových aktivít
- vybavovanie reklamácií
- týždenne 4 dni po cestách na zastúpených územiach, 1 deň administračný, vypracovávanie správ

Ponúkame:

- Konkurencieschopné platové ohodnotenie
- práca v dobrom tíme
- dlohodobá pracovná príležitosti
- inovácie, stále sa obnovujúce produkty podporujúce predaj

Anglické alebo maďarské životopisy s fotkou posielajte na nasledujúcu poštovú, alebo e-mailovú adresu:

E-mail: [email protected]

Poštová adresa: Vágó Péter
Szintetika Kft
9023 Győr,
Mészáros Lőrinc u. 5.
Maďarsko

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na zamestnanca:

- aktívna znalosť českého jazyka podmienka
- znalosť anglického alebo maďarského jazyka výhoda
- živnosť, EU-daňové číslo, fakturácia
- min. stredoškolské vzdelanie
- Vodičský preukaz typu „B”, prax
- vlastné auto
- skúsenosti na oblastí predaja
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatné riešenie problémov
- precíznosť, dobrá práca
- veľká práce schopnosť

Veľkoobchod s bytový textilom so sídlom v Győri
ID: 1807960  Datum zveřejnění: 21.7.2014