Obchodní zástupce

Szintetika Kft.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Szintetika kft., velkoobchod s bytovým textilem se sídlem v Győru , která je v maďarském vlastnictví , hledá obchodního zástupce na území České republiky s jazykovými znalostmi českým a maďarským nebo anglickým.

Zaměření / Obor :

- Záclony, garnýže a jiný bytový textil

Náplň práce:

- Na základě vzorků , prodej firemních produktů na území České republiky
- Péče o nynějších obchodních partnerů osobně na jejich sídlech a také přes telefon
- Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
- Spolupráce s prodej podporujícími kolegy
- Spoluúčast na přípravě marketingových aktivit
- Vyřizování reklamací
- Týdně 4 dny po cestách na zastoupených územích, 1 den administrační , přípravě zpráv

Požadavky na zaměstnance:

- Aktivní znalost českého jazyka podmínka
- Znalost anglického nebo maďarského jazyka podmínka
- Živnost, fakturace
- Min. středoškolské vzdělání
- Řidičský průkaz typu " B " , praxe
- Vlastní auto
- Zkušenosti na oblastí prodeje
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatné řešení problémů
- Preciznost, dobrá práce
- Velká práce schopnost

Nabízíme:

- Odborné vzdělávání, školení a tréninky
- Konkurenceschopné platové ohodnocení
- Práce v dobrém týmu
- Dlouhodobá pracovní příležitosti
- Inovace, stále se obnovující produkty podporující prodej

Anglické nebo maďarské životopisy s fotkem posílejte na následující poštovní nebo e - mailovů adresu:

E - mail: [email protected]

Poštovní adresa: Vágó Péter
9023 Győr,
Mészáros Lőrinc u. 5.
Maďarsko

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Szintetika kft, veľkoobchod s bytový textilom so sídlom v Győri
ID: 1880841  Datum zveřejnění: 26.9.2014