Logisztikai ügyintéző

Szintetika Kft.

A munkavégzés helye
Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SZINTETIKA KFT.,

győri székhelyű lakástextil nagykereskedő cég új munkatársat keres:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ pozícióba szlovák, cseh nyelvtudással

Feladatok:

- Kapcsolattartás a külföldi területi képviselőkkel és a külföldi, kiemelten szlovák és cseh vevőkörrel
- Kapcsolattartás a cég magyarországi területi képviselőivel és vevőivel
- Beérkező rendelések összefogása, feldolgozása, árukiszállítás szervezése
- Vevői reklamáció kezelése
- Vevők esedékes fizetéseinek felügyelete
- Fordítási feladatok elvégzése

Elvárások:

- Külkereskedelmi vagy közgazdasági vagy logisztikai végzettség
- Megbízható, folyékony szlovák, cseh és magyar nyelvtudás
- Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
- Gyakorlott magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
- Precizitás, nagy munkabírás
- Önálló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Étkezési hozzájárulás
- Munkavégzés egy jó csapatban
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
- Munkavégzés helye: Győr

Magyar és szlovák nyelvű fényképes önéletrajzokat online a [email protected] email címre várjuk vagy postai úton a 9023 Győr, Mészáros L. u. 5. címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Firma Szintetika kft, veľkoobchod s bytový textilom so sídlom v Győri
ID: 2721067  Datum zveřejnění: 12.9.2016