Asistentka obchodu

T A L P A , spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Trutnovská 301, 542 42 Pilníkov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:T A L P A , spol. s r.o., IČ 47473894
Pracoviště:Trutnovská 301, 542 42 Pilníkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENTKA OBCHODU
Jaké předpoklady po Vás požadujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání obchodního či ekonomického směru.
· Jazykové znalosti.
· Znalost práce na PC(MC Office, především Word a Excel)
· Znalost účetnictví a práce v informačním systému pohoda výhodou.
· Samostatnost a zodpovědnost za výsledky své práce.
· Spolehlivost, flexibiltu a organizační schopnosti.
· Příjemné vystupování a komunikativnost.
Co Vám nabízíme?
- Zázemí prosperující a rostoucí ryze české společnosti s dlouhou tradicí.
· Práci na hlavní pracovní poměr.
· Velmi příjemné pracovní prostředí v sídle firmy.
· Práci v týmu mladých lidí se stejným pracovním cílem.
· Motivující finanční ohodnocení, roční odměny, firemní benefity.
· Možnost osobního rozvoje a karierního růstu.
· Možnost nástupu ihned.
Co bude Vaší hlavní pracovní náplní?
· Vyřizování provozní, výrobní a obchodní agendy a korespondence.
· Příprava a zpracování cenových nabídek, informačních výstupů a podkladů.
· Zadávání dat a práce v informačním systému.
· Řešení přidělených administrativních záležitostí.
Zašlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu jednání.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11966840725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou