Technik bozp

T Machinery a.s. (MPSV)

Místo práce
Baťovka 1285, 696 02 Ratíškovice, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:T Machinery a.s., IČ 63478773
Pracoviště:T Machinery a.s. [1], Baťovka 1285, 69602 Ratíškovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 34000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na životní pojištění
Ubytování, možnost ubytování ve firemní ubytovně za zvýhodněných podmínek
Naturální výhody, vzdělávací kurzy, školení
Podnikové stravování, příspěvek na stravné
Dovolená navíc, celkem 25 dnů
Zvláštní prémie, měsíční osobní ohodnocení, pololetní a roční odměny

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme osvědčení odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP podle zákona č. 309/2006 Sb., praxi min. 3 roky. Výhodou je znalost a osvědčení o odborné způsobilosti v PO podle zákona č. 133/1985 Sb.
Náplň práce:
- zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP
- tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP
- sledování obecně platných právních a ostatních předpisů k problematice BOZP
- organizace pravidelných a namátkových kontrol pracovišť z hlediska BOZP
- vedení seznamu rizikových prací
- školení zaměstnanců, studentů a dodavatelů v BOZP
- shromažďování a zasílání informací o pracovních úrazech
- vytváření strategie v oblasti HSE
- zastupování při jednání s orgány státní správy
- provádění kontrolní činnosti BOZP ve svěřené oblasti
- provádění kontrol a revizí výrobních zařízení

Profesní životopisy zasílejte poštou nebo e-mailem na adresu: [email protected]. Pro osobní jednání jsou vymezeny hodiny personálního oddělení na dva dny v týdnu, a to v úterý a ve čtvrtek, vždy od 8.00 - 15.00 hodin.

Poslední změna:2014-08-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 7789080795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Microsoft Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiná způsobilost, Osvědčení OZ k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP dle z.309/2006