Samostatný/á účtovník/-čka

T.O.P. HOLDING, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacod 1.800,-- EUR _ celková výška mzdy je závislá od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva /okrem miezd/ pre dcérsku spoločnosť zaoberajúcou sa predajom a servisom vozidiel,
- účtovanie došlých a vystavených faktúr, bankových výpisov, pokladničných dokladov,
interných dokladov, evidencia dlhodobého majetku,
- kontrola účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke,
- kontrola a inventarizácia účtov,
- správa daní, zostavenie daňových priznaní - DPH, KV, SV a DzPPO, daň z motorových
vozidiel, zostavenie účtovnej závierky,
- spracovanie štatistických výkazov, Intrastat-u,
- komunikácia s ostatnými účtovníkmi a zamestnancami vo firmách v skupine spoločnosti,
- súčinnosť pri audite a príprava potrebných podkladov k auditu,
- vykonávanie ostatných pracovných činností vyplývajúcich z pracovného zaradenia podľa
pokynov nadriadeného v zmysle interných predpisov a platnej legislatívy,

- bonusový systém v závislosti na firemných a osobných výsledkoch,
- školenia, kurzy, tréningy podľa vlastného výberu,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákonného limitu,
- pružný pracovný čas, možnosť práce na homeoffice (1deň v týždni),

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvádzané kritériá.

Kontaktná osoba : Klaudia Luhová, manažér účtov. odd.
0905 174 616 [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

• znalosť účtovníctva a účtovných postupov
• zodpovednosť, dodržiavanie termínov, spoľahlivosť,
dôslednosť,
• iniciatívnosť, proaktivita, samostatnosť,

Spoločnosť sa zaoberá vykonávaním ekonomických, účtovných (vedenie účtovníctva), právnych a personálnych činností v oblasti poradenstva v rámci skupiny spoločností.
Spoločnosť sa tiež zaoberá prenájmom nehnuteľností v rámci skupiny spoločností a s tým spojené organizačné a obstarávateľské služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Luhová
Tel.: +421905174616
E-mail: poslať životopis
ID: 4827887  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac