Specialista online marketingu

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
Sladovní 103, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-10
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:T.S.BOHEMIA a.s. - kontakt, Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-10
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Baví tě online marketing a chceš se v něm rozvíjet v jednom z největších IT eshopů v ČR? Pokud ti něco říkají pojmy jako CTR či konverzní poměr, baví tě webová analytika a rád(a) komunikuješ na sociálních sítích, pak neváhej a zašli nám svůj životopis na [email protected].

Náplň práce:
•Správa PPC kampaní v systémech Sklik a Adwords
•Tvorba reklamních textů
•Správa kampaní ve srovnávačích cen
•Správa display kampaní
•Vyhodnocování úspěšnosti kampaní a reportování
•Komunikace se zákazníky na sociálních sítích

Požadujeme:
•Znalost reklamních systémů Sklik a Adwords
•Velmi dobrou znalost práce na PC (Excel)
•Analytické schopnosti (práce s Google Analytics výhodou)
•Výborná znalost českého jazyka
•Samostatnost, kreativitu, pečlivost
•Chuť se neustále vzdělávat a růst

Nabízíme:
•Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v mladém kolektivu
•Služební telefon a notebook

Pracovník callcentra

Požadujeme:
•Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, vzdělání v oboru IT výhodou
•Výborné komunikační schopnosti, kultivovaný hlasový projev
•Výbornou znalost českého jazyka (především pravopis)
•Dobrou znalost práce na PC (Office)
•Znalost AJ výhodou
•Orientace na zákazníka, obchodní myšlení
•Důslednost, cílevědomost, flexibilnost, houževnatost a příjemné vystupování.
•Vhodné i pro absolventy

Poslední změna:2015-07-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9311180739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou