Obchodní referenti

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 419, 763 02 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-11
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:T.S.BOHEMIA a.s. - pracoviště 2, třída Tomáše Bati 419, Louky, 763 02 Zlín 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-11
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ND
Požadavky: ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu, soutěživost, loajalitu, dobré komunikační dovednosti a "obchodního ducha", orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce, výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů
Náplň práce: komunikace se zákazníky a aktivní prodej, vyhledávání nových obchodních příležitostí, aktivní spolupráce s produkt manažery, marketingovým oddělením a ostatními odděleními, pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobků formou školení zástupců výrobců, expedice zboží, naskladnění a výdej zboží
Pracovní doba dle otevírací doby pobočky.
Nabízíme: stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české firmy, možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství, dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR, pestrou a zodpovědnou práci
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Poslední změna:2015-11-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9824740740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou