Reklamační referent/ka

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
Sladovní 103, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reklamační referenti (33397)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jste komunikativní? Nebojíte se práce s lidmi? Máte přehled v elektronice? Pak hledáme právě Vás! Na naše servisní oddělení přijmeme aktivního člověka na pozici: REKLAMAČNÍ REFERENT/KA.

Co nabízíme:
- Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment
- Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení
- Motivující mzdu, kterou ovlivníte vl. výkonem
- 13. plat - po odpracovaném roce u nás
- Stabilní dlouhodobé zaměstnání
- Kompletní zaškolení na pracovní pozici

Náplň práce: Příjem a výdej reklamací, komunikace se zákazníky a servisy výrobce, komunikace se servisními techniky, logistika reklamací.

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání (maturitní zkouška)
- Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů
- Pracovitost, spolehlivost, flexibilitu, trestní bezúhonnost
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

Pošlete nám svůj životopis POUZE na email: [email protected] a přidejte se k nám!

Poslední změna:2017-01-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11687800728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou