Skladník - olomouc

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
Sladovní 103, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Sladovní č.p. 103/3, Olomouc. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Hledáme nové pracovníky do skladu pro naši olomouckou centrálu! Jde o pestrou práci, vhodnou pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy).
Náplň práce:
Výdej/vyskladnění zboží zákazníkovi, příjem/naskladnění zboží, komunikace se zákazníky - zodpovězení základních technických dotazů a připomínek, kompletace objednávek podle průvodních dokladů, spolupráce při inventurách skladových zásob.
Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání, min. vyučen, výhodou zaměření IT nebo obchod, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nutná orientace na zákazníka, příjemné vystupování a kvalitní komunikace v českém jazyce, trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
Práci v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české společnosti, získání cenných zkušeností ze skladového hospodářství a možnost profesního růstu. Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR v daném oboru, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení.
První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12295130726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou