Obchodník/ce, reklamační technik/čka, skladník/ce

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
28. října 2020, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:T.S.BOHEMIA a.s.., 28. října 2020/231, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Pobočka Ostrava - Mariánské Hory, 28. října 2020/231
Kontakt pouze písemně; životopisy posílat na e-mail: [email protected]

Náplň práce:
-Aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
-Pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců.
-Aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením.
-Odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků.
-Aktivní spolupráce s oddělením technické podpory.
-Vychystání zboží, naskladnění a výdej zboží.
-Pracovní doba dle otevírací doby pobočky.

Požadujeme:
-Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod.
-Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost.
-Dobré komunikační dovednosti a mít "obchodního ducha".
-Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
-Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů
-Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v kolektivu.
-Silné zázemí ryze české firmy.
-Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství.
-Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR.
-Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment.
-Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení.
-Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12615160789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou