Konstruktér-projektant strojní junior

Tafonco a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1448, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tafonco a.s., IČ 61974668
Pracoviště:Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
•Návrh a tvorba dokumentace pro konstrukční díly strojů a zařízení slévárny
•Řešení odsávání strojů nebo celých pracovišť, ventilace pracovišť s výskytem zdraví škodlivých výparů nebo tepla
•Provádění pevnostních výpočtů navržených konstrukcí, kooperace se specializovanými pracovníky či firmami v tomto oboru
•Zpracování podkladů pro poptávkové řízení strojů a zařízení v souvislosti s technologickými projekty
•Příprava projektů do plánu technického rozvoje
•Provádění autorského dozoru, účast na předávacím řízení
•Zpracování návrhů a opatření k úspoře energií

Požadujeme:
•SŠ nebo VŠ vzdělání, obor projekce, konstrukce strojního zaměření
•Minimální praxi, pozice vhodná pro absolventy
•Znalost práce alespoň s jedním konstrukčním SW
•Znalost čtení technických výkresů
•Práce a orientace v ČSN a ostatních normách
•Základní orientace v systému řízení kvality a životního prostředí
•Komunikativní znalost AJ vítána
•Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:
•Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Poslední změna:2014-08-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 7769060771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou