Směnový mistr slévárny

Tafonco a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1448, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti slévárenství (31213)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tafonco a.s., IČ 61974668
Pracoviště:Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:a:20.11.2014
Hlavní úkoly a kompetence:
• Řízení a organizování prací ve svěřeném výrobním úseku a komplexní odpovědnost za jeho správný chod
• Zabezpečování plánovaných výrobních, provozních a ekonomických úkolů
• Dodržování pracovní a technologické kázně
• Ekonomické využívání surovin, materiálů, paliv a energie
• Dosahování stanovené kvality výroby včetně dodržování příslušných předpisů
• Úzká spolupráce s ostatními úseky výroby
• Zajišťuje běžné opravy výrobního zařízení

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání hutního nebo strojního zaměření, praxe 2-4 roky
• Zkušenosti s operativním řešením organizačních a provozních problémů v úseku slévárenské výroby
• Zkušenosti s řízením spouštění a odstavení provozu technických a technolog. zař. slévárenské výroby
• Zkušenosti s vedením technické a provozní dokumentace
• Zkušenosti s používáním systémů a standardů kvality ve slévárenském provozu
• Osobnost se zkušenostmi s vedením lidí
• Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
• Možnost seberealizace na vedoucí pozici
• Široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů
• Motivující pracovní ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Poslední změna:2014-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 7889100793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou