Technolog

Taforge a.s. (MPSV)

Místo práce
Areál Tatry 1447, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (31173)

Pracoviště a kontakty

Firma:Taforge a.s., IČ 65138627
Pracoviště:Areál Tatry 1447/4, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-07-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:a: 7.5.2014,a:1.7.2014.
Náplň práce:
•samostatně vypracovává technologické a kontrolní postupy pro výrobu výkovků
•určuje specifikaci výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů
•řídí průběh zkoušek nového nářadí, navrhuje úpravy a změny pro zdokonalení technologie
•spolupracuje na vývojových pracích v oblasti technologie
•samostatně zajišťuje úkoly vyplývající z potřeb výroby a vztahující se k jím zajišťované činnosti
•zpracovává podklady pro poptávkové řízení
•navrhuje opatření k dosažení progresívní produktivity práce, kvalitnějších a hospodárnějších výsledků, vedoucích k racionálnímu a komplexnímu využití materiálu, energie
Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení
•znalost technologie tváření kovů - výhodou
•přesnost s důrazem na funkčnost i detail
•středně pokročilou znalost anglického jazyka
•praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti – kovárenství, v délce alespoň 2 let – výhodou
•znalosti CAD podmínkou
•znalost FMEA, statistického řízení procesů
•znalost systému EBS Oracle výhodou
Nabízíme:
•zajímavou práci ve stabilní společnosti
•motivační ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
•firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další

Poslední změna:2014-08-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 7159470770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou