TAKKO Regionální vedoucí pro Jihomoravský kraj - Hledáme zkušené kandidáty

Takko Fashion s.r.o.

Bratislavský kraj, Moravskoslezský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V oblasti prodeje řídí prodejny v příslušném regionu z hlediska plánovaného obratu, nákladů, komunikace s vedoucími jednotlivých prodejen, organizace inventur a otevírání nových prodejen

V oblasti personalistiky se účastní výběrových řízení, hodnocení pracovníků, sleduje personál. náklady, spolupracuje s personálním referentem

V oblasti organizace je odpovědný za bezpečnost prodejen, provádí kontroly, sjednává, resp. kontroluje provádění nařízených opatření, pravidelné návštěvy prodejen po celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí velké společnosti v ČR

Nadstandardní platové ohodnocení odpovídající významu firmy + s
Slevy na nákup našeho oblečení + telefon a služební vůz i k soukromým účelům, notebook

Možnosti osobního vzdělávání a růstu a v rámci firemní struktury

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis s fotografií prosím zasílejte naší společnosti pomocí tlačítka Odeslat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Podmínkou zkušenosti s maloobchodem (Retail) , ideální zkušenosti na obdobné pozici s textilem
Podmínkou velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
Samostatnost, flexibilita a přirozená autorita
Týmový hráč jako osobnostní rys vedoucího pracovníka
Fyzická a psychická odolnost
Angažovanost, motivace , zájem o módu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Připojte se k úspěšnému mezinárodnímu týmu, který provozuje přes 1700 prodejen po celé Evropě!

Firma TAKKO úspěšný, dynamicky se rozvíjející obchodní řetězec se sortimentem módního zboží, hledá vhodnou kandidátku, vhodného kandidáta na tuto pozici:
ID: 1847740  Datum zveřejnění: 5.9.2014