Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz

Konstruktér | Mezinárodní výrobní společnost (Ref. č.: 699)

Co Vám nabízíme?
  • Možnost rozvíjet kariéru v jedné z nejprestižnějších společností v Brně.
  • Práci v mezinárodním prostředí a využití nejmodernějších technologií.
  • Podporu vzdělávání, možnost učit se od zkušených kolegů, seberealizaci.
  • Přátelskou a dynamickou firemní kulturu, orientaci na týmovou spolupráci.
  • Zajímavé finančí ohodnocení s dlouhodobým a motivačním programem.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Návrhy změn konstrukčních, technických a technologických řešení jednotlivých komponentů produktu.
  • Tvorba technické dokumentace, příprava materiálů pro výrobu.
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje a výroby, komunikace napříč odděleními.
  • Spolupráce na mezinárodních projektech s kolegy ze zahraničních poboček.
  • Komunikace s dodavateli ohledně technických a konstrukčních vlastností materiálu.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ve strojírenství, mechanika, optika, fyzika)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s 3D modelováním (AutoCAD, SolidWorks, Pro/E, Unigraphics, ...).
  • Obecný technický přehled, znalost moderních strojírenských nástrojů.
  • Snahu se neustále učit a zlepšovat, aktivní přístup, organizační schopnosti.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Brno - město
Nabízený plat (hrubého): 25000 - 35000 /měsíc
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, elektrotechnické, strojírenské
Požadované znalosti: Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Zadavatel: Personální agentura
Společnost, pro kterou je pozice obsazována: Elektrotechnický průmysl

Našim klientem je významná mezinárodní společnost a v oblasti vývoje a výroby elektrotechnických produktů, které dodává do celého světa, patří mezi lídry na trhu. Do svého zkušeného a dynamického týmu hledá kolegu na pozici Designer | Technologist. Šanci mají také absolventi se zajímavou praxí při studiu!

*Máte zkušenosti s konstruováním v některých z 3D CAD systémů?
*Rádi navrhujete zlepšující opatření?
*Domluvíte se anglicky?

Pak máte jedinečnou šanci získat práci podle vašich představ!

Kontakt:

Zaměstnavatel: Talentica s.r.o.
Kontaktní osoba:
Adresa: Revoluční 725/11, Praha 1 - Staré Město
Telefon: +420
E-mail: poslat životopis
Web: www.talentica.cz

ID: 1208154   Datum zveřejnění: 26.3.2012
Lokalita: Brno - město
Společnost: Talentica s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Talentica s.r.o.