Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz

Trainee program - oddělení kvality (Ref. č.: ID 415)

Co Vám nabízíme?
  • šanci v stabilní mezinárodní společnosti
  • práci s moderními technologiemi
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • další benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc...)

Hledáme schopné uchazeče, absolventy VŠ technických směrů (ideálně se zaměřením na kvalitu), kteří hledají uplatnění a chtějí dostat šanci v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti z oblasti automotive.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete sbírat cenné zkušenosti ve výrobní společnosti
  • budete zařazeni do oddělění kvality
  • budete se věnovat pracovní činnosti a projektům dle pokynů nadřízených
  • budete se aktivně podílet na zlepšovacích porcesech
  • absolvujete kolečko v oddělení kvality u různých týmů

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?
  • absolventy VŠ technického směru (potřebné jsou alespoň teoretické znalosti z oblasti kvality)
  • uchazeče kteří se domluví anglicky, příp. německy (schopnost absolvovat pohovor v AJ)
  • s orientací v technické dokumentaci
  • se znalostí práce na PC
  • s komunikativní osobností a chutí vzdělávat se

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Středočeský kraj, Praha
Nabízený plat (hrubého): 23000 - 28000 /měsíc
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Požadované vzdělání: vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Požadované znalosti: Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Zadavatel: Personální agentura
Společnost, pro kterou je pozice obsazována: Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnosti z oblasti automotive.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Talentica s.r.o.
Kontaktní osoba: Veronika Kuniková
Adresa: Revoluční 725/11, Praha 1 - Staré Město
Telefon: +420
E-mail: poslat životopis
Web: www.talentica.cz

ID: 1269780   Datum zveřejnění: 5.6.2012
Společnost: Talentica s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Talentica s.r.o.