Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz

Design Engineer in automotive | Creativity and Professional growth | 45 000 CZK (Ref. č.: ID 390)

Co Vám nabízíme?
Bonusy/prémie/13. plat, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená navíc, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete vytvářet unikátní konstrukční řešení na poli mezinárodního prostředí
  • budete používat 3D konstrukční systémy
  • budete součástí dynamického konstrukčního týmu
  • budete aktivně komunikovat v rámci svých projektů
  • budete tvořit projektovou dokumentaci

Proč využít právě této nabídky?
  • pro pracovní uplatnění ve stabilní, prosperující a mezinárodní společnosti
  • pro kreativní práci a uplatnění svých nápadů v praxi
  • pro možnost profesního růstu
  • pro přátelský a dynamický kolektiv

Co potřebujete k tomu, abyste dostal tuto nabídku?
  • VŠ technického směru nebo SŠ s delší praxí
  • zkušenosti s 2D/3D CAD konstrukčními systémy
  • střední úroveň anglického nebo německého jazyka
  • aktivní přístup k práci
  • kreativitu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj
Nabízený plat (hrubého): 25000 - 40000 /měsíc
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Požadované vzdělání: vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, elektrotechnické, strojírenské
Požadované znalosti: Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní nebo Němčina - aktivní
Zadavatel: Personální agentura
Společnost, pro kterou je pozice obsazována: Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní a úspěšná mezinárodní společnost, jež investuje do svých zaměstnanců, podporuje jejich vzdělávání i profesní rozvoj.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Talentica s.r.o.
Kontaktní osoba:
Adresa: Revoluční 725/11, Praha 1 - Staré Město
Telefon: +420
E-mail: poslat životopis
Web: www.talentica.cz

ID: 1290688   Datum zveřejnění: 22.2.2013
Společnost: Talentica s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Talentica s.r.o.