Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz

Procesní inženýr | Rostoucí mezinárodní společnost (Ref. č.: ID 777)

Co Vám nabízíme?
- práci v stabilní mezinárodní společnosti
- zajímavou a kreativní práci
- účast na mezinárodních projektech
- možnost kariérního růstu podporovaného systémem vzdělávání v rámci společnosti
- příjemné a přátelské pracovní prostředí

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a praxi na obdobné pracovní pozici?
Domluvíte se anglicky?
Jste zodpovědní a máte zájem o nově vznikající, prestižní projekty?

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- práce na nových projektech v technice a ve výrobě
- zavádění nových produktů a technologií do výroby
- koordinace, optimalizace a zefektivňování technologických procesů ve výrobě
- sledování kvalitativních ukazatelů a zlepšování výrobních postupů
- vytváření projektové dokumentace a nových pracovních postupů

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, znalost lean principů, POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
- zkušenosti z automotive výhodou, nikoliv podmínkou
- komunikativní znalost AJ / případně NJ
- zodpovědný a proaktivní přístup

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Nabízený plat (hrubého): 25000 - 35000 /měsíc
Dle relevantních zkušeností
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Požadované znalosti: Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Zadavatel: Personální agentura
Společnost, pro kterou je pozice obsazována: Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, perspektivní mezinárodnívýrobní společnost, hledáme zodpovědné a spolehlivé kandidáty na pozici: Procesní inženýr

Kontakt:

Zaměstnavatel: Talentica s.r.o.
Kontaktní osoba:
Adresa: Revoluční 725/11, Praha 1 - Staré Město
Telefon: +420
E-mail: poslat životopis
Web: www.talentica.cz

ID: 1295434   Datum zveřejnění: 16.7.2012
Společnost: Talentica s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Talentica s.r.o.