Absolventi elektrotechniky a elektroniky | Hvězdný start do profesní kariéry!

Talentica s.r.o.

Vysočina, Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Máte vystudovanou VŠ v oblasti elektrotechniky a elektroniky?
*Chcete se podílet na vývoji sofistikovaných produktů?
*Chcete působit ve společnosti, která nabízí stabilní zaměstnání a profesní rozvoj v oblasti elektroniky?

Máte jedinečnou šanci stát se členem mezinárodní společnosti, která vyvíjí elektroniku do automobilového průmyslu.

Absolventi VŠ v oblasti elektrotechniky a elektroniky se můžou uplatnit v oddělení vývoje elektroniky na pozicích: HW Designer, Vývojář DPS, Testovací inženýr či optik a další.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*stabilní zázemí zavedené společnosti a dlouhodobá spolupráce
*nadstandardní mzdové ohodnocení včetně 13. a 14. mzdy a smlouva na dobu neurčitou
*práce v moderním prostředí s inovativními technologiemi
*příspěvek na dojíždění, příspěvek na zdraví, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, sportovní aktivity, 5 týdnů dovolené, odborné a jazykové kurzy a vzdělávání
*relokační balíček (5-ti měsíční bydlení ve vybavených bytech s možností prodloužení, nebo příspěvek na bydlení)

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost dodávající komponenty do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*ukončené VŠ vzdělání (elektronika, elektrotechnika)
*alespoň středně pokročilá angličtina
*zapálení pro techniku a elektroniku
*výhodou jsou zkušenosti z oboru během studia
*ochota pracovat na Vysočině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1528511  Datum zveřejnění: 7.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc