Technolog | rozjeďte svoji kariéru v mezinárodní firmě i v zahraničí | až 40.000 CZK | ID: 1470

Talentica s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*zodpovědnost za výrobní procesy daného výrobku
*zavádění zlepšovacích procesů, optimalizace výroby
*úzká komunikace s mateřskou společností v zahraničí a zaškolení v Německu
*provozní a vývojové zkoušky strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí mezinárodní strojírenské firmy
*zodpovědnou a perspektivní práci i pro mladé a nadějné uchazeče
*možnost spolupracovat s ostatními výrobními pobočkami v Evropě
*smlouva na dobu neurčitou, vzdělávací a jazykové kurzy, 13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, výkonové bonusy, stravování, rekreace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme technicky založené kandidáty na pozici Technologa/Výrobního technika, pro našeho předního klienta v odvětví velmi přesné strojírenské výroby.
Pokud hledáte možnost uplatnění svých technických znalostí a zároveň příležitost zodpovědné a zajímavé práce, těšíme se na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ strojírenské vzdělání podmínkou
*praxe z obdobné pozice podmínkou
*anglický jazyk na komunikativní úrovni
*samostatná a zodpovědná osobnost, která se nebojí prosadit vlastní nápady

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1644154  Datum zveřejnění: 19.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc