Inženýr kvality - výroba | až 50 000 CZK

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc, plat dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě
*interní procesní audity, odstraňování neshod
*systémové řešení problémů, vyhodnocování, reporting, analýza
*vypracovávání výrobní dokumentace
*komunikace v AJ
*práce s FMEA, 8D, Ishikawa, 5 Why, Pareto
*práce s měřicími a zkušebními zařízeními

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci ve stabilní mezinárodní společnosti
*kooperaci na nových projektech v nové divizi
*možnost profesního rozvoje
*příjemné a přátelské pracovní prostředí
*příspěvek na stravování, pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

*výrobní společnost působící na poli automotive průmyslu
*mezinárodní prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

kvalita, automotive, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ/SŠ vzdělání technického směru
*praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti VÝHODOU
*komunikativní AJ
*znalost: FMEA, 8D, Ishikawa, 5 Why, Pareto výhodou
*dobré organizační a komunikační dovednosti
*stresu odolnost, časová flexibilita, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1645361  Datum zveřejnění: 15.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc, plat dle zkušeností