Nákupčí | Technický materiál | Junior/Senior | Výrobní firma - automotive

Talentica s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajišťování nákupu materiálu pro výrobu
* zodpovědnost za hodnocení a výběr vhodných dodavatelů
* úzká komunikace s oddělním logistiky, kvality a výroby
* řízení strategie svěřené technické komodity

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost využití firemního bytu při relokaci
* nejmodernější technologie a přátelské pracovní prostředí prosperující německé firmy
* transparentní systém kariérního růstu
* vzdělávací jazykové kurzy, 13. a 14. mzda, vitamínové balíčky, firemní akce s rodinami, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Kontakty:
Martina Uhlířová
+420 542 212 748

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho váženého klienta v Karlovarském kraji hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí, juniorní i seniorní pozice.
* V nabídce pro Nákupčí máme klienty i v Moravskozlezském kraji, kraji Vysočina a Středočeském kraji.
* Nabízíme zodpovědnou a zajímavou práci s transparentním kariérním postupem a velmi pěkným finančním ohodnocením.
* Máte chuť se stát součástí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti? Těšíme se na Váš životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technické obory výhodou
* min. 1 rok praxe v oblasti nákupu technického materiálu na junior pozici
* min. 3 roky praxe na senior pozici
* znalost anglického NEBO německého jazyka na komunikativní úrovni
* komunikativní a analytická osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1645395  Datum zveřejnění: 19.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc