SW developer | Vývojové středisko | Unikátní nabídka

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*vývoj a designování aplikací pro nevšední projekt
*podílení se na řešení SW výzev a mentorování juniornějších kolegů
*zodpovědnost za tvorbu SW dokumentace a její aktualizace
*úzká kooperace s kolegy v týmu a později přebírání zodpovědnosti za celý tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

*podílení se na unikátních projektech
*mezinárodní a moderně vybavené pracovní prostředí
*příležitost pracovních cest do zahraničí
*propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
*zkušenosti s vývojem embedded SW výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Hledáme seniorní vývojáře pro mezinárodní projekt našeho významného klienta se sídlem v Brně.

*Máte min. 3 roky praxe v programování v C/C++?
*Domluvíte se s kolegy bez problémů anglicky?
*Lákají Vás nevšední projekty?

Pokud ANO, staňte se součástí vývojové týmu!
Tešíme se na Vaše životopisy!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ (Bc.) vzdělání technického směru, IT nebo systémové inženýrství výhodou
*min. 3 roky zkušeností v programování v C/C++
*výborná znalost anglického jazyka podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1645402  Datum zveřejnění: 18.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 70000 Kč/měsíc