PLC programátor | skvělá šance Junior/Senior

Talentica s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci komplexních projektů budete:

*navrhovat technická řešení automatizačních systémů na základě analýzy požadavků zákazníků
*programovat softwarové aplikace a spolupracovat při návrhu hardwaru
*vytvářet, upravovat a aktualizovat funkční popisy a technickou dokumentaci dle potřeby
*cestovat do zahraničí s cílem uvést zařízení do provozu u zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

*budete působit v silné a dynamické nadnárodní společnosti, která svým zaměstnanců poskytuje dlouhodoubou perspektivu
*budete pracovat ve velice moderním, příjemném a především přátelském pracovním prostředí
*budete mít k dispozici nejnovější technologie
*budete mít možnost podílet se na komplexních mezinárodních projektech, které rozvinou Vaše profesní zkušenosti
*za Vaši práci budete odpovídajícím způsobem ohodnoceni
*společnost nabízí rovněž bohatou škálu zaměstnaneckých výhod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient, mezinárodní úspěšná společnost nabízející široké portfolio engineeringových služeb, rozšiřuje řady svých specialistů a naším prostřednictvím hledá kvalifikované uchazeče na pozici PLC PROGRAMÁTOR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
*zkušenosti z obdobné pozice
*alespoň mírně pokročilá úroveň anglického nebo německého jazyka
*znalost PLC (Siemens, ABB, Mitsubishi, atd.) a programovacích nástrojů, výhodou je orientace ve vizualizačních systémech
*aktivní a samostatná osobnost s týmovým duchem, ochota cestovat do zahraničí na služební cesty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1645406  Datum zveřejnění: 18.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc