Konstruktér prototypů - Praha, až 55 000 Kč

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
16.03.2015
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*konstrukce a vývoj prototypů z plastu
*tvorba technické dokumentace
*spolupráce na výrobních testech
*implementace nových produktů do výroby
*zlepšování designu stávajících produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*13. plat
*závodní stravování
*jazykové a jiné vzdělávací kurzy
*flexipassy
*možnost kariérního růstu
*mezinárodní prostředí
*benefity za docházku
*příspěvek na dojíždění po dobu prvního půl roku

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Kontakty:
Lucie Semerádová
+420 222 544 254

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství, automotive, plastové díly

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Design, konstrukce, automotive, vývoj, 3D, ProEngineer, CATIA

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ technického směru (ideálně strojní)
*zkušenost s konstrukcí (ve výrobní společnosti výhodou)
*výborná znalost 3D programu CATIA V5 podmínkou
*ochota dále se vzdělávat a podílet se na inovacích
*flexibilita a cílevědomost
*loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1670456  Datum zveřejnění: 10.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 55000 Kč/měsíc