Staňte se špičkovým programátorem SW v Praze

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*EXKLUZIVNÍ nové vývojové projekty ve vývoji SW pro automotive - nebudete se rozhodně nudit!
*testování SW a spolupráce na vývoji testovacích nástrojů (zde můžete zapojit svoje schopnosti naplno a ukázat, co ve Vás je)
*budete programovat embedded zařízení, takže pokud už s nimi budete mít předchozí zkušenost, hodně Vám to práce usnadní

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí silné mezinárodní společnosti, která má zvučné jméno na trhu práce a o své zaměstnance se opravdu hezky stará, byla dokonce i zaměstnavatelem roku
*možnost přístupu k nejmodernějším technologiím (projekt je úplně nový, takže se dostanete k inovacím jako první ze všech)
*kariérní růst je velmi rychle možný, pokud ale prokážete, že na to máte
*odborná školení v ČR i v zahraničí (bez těch se neobejdete, takže si i trochu pocestujete)
*pokud budete dojíždět nebo se stěhovat, čekají Vás finanční kompenzace a pokud nechybíte, odmění Vás!

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám dáme do 7 pracovních dnů!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

mezinárodní vývojové centrum zbývající se kamerovými systémy do automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

SW, Embedded, testing, laser, scan, C/C++

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý
C - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání technického zaměření
*praxe s vývojem SW min. 1 rok třeba při škole (automotive prostředí výhodou)
*znalost programování v C/C++ NUTNOSTÍ, bez toho se nechytnete
*komunikativní znalost AJ (NJ vítána)
*ochota na sobě stále pracovat a rozvíjet své schopnosti - to je v této společnosti téměř nutností, ale zase se Vám to vyplatí, protože kariérně porostete

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1699051  Datum zveřejnění: 11.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 50000 Kč/měsíc