Project Quality Engineer | 40 000 - 60 000 Kč | ID 1738

Talentica s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* kontrola kvality v prostředí Just In Time i Just In Sequence
* komunikace s dodavateli i zákazníky
* monitorování APQP
* sledování a vyhodnocování zadaných cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé platové ohodnocení
* příspěvek na dopravu, stravování i penzijní připojištění
* týden dovolené navíc (po odpracování 1 roku)
* možnost profesního růstu a také odborné vzdělávání v rámci pozice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost dodávající komponenty do automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici PROJECT QUALITY ENGINEER.

Rádi zkoušíte něco nového? Jste inovativní a domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického směru
* znalosti nástrojů kvality (FMEA, PPAP, APQP apod.)
* komunikativní úroveň AJ, znalost NJ výhodou
* adekvátní praxe v oboru automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1717350  Datum zveřejnění: 17.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000 Kč/měsíc