Inženýr kvality | Výrobní společnost | Šance pro zkušené kandidáty i absolventy VŠ | 25 - 60 000 Kč (ID 1861)

Talentica s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně máme otevřeny pozice ve výrobní, dodavatelské, zákaznické, projektové a systémové kvalitě na různých úrovních seniority – od juniorních po manažerské, a v různých lokalitách v rámci celé ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*pracovní uplatnění v prestižních zahraničních společnostech
*možnost budovat svou kariéru, profesně růst a osobnostně se rozvíjet
*zajímavé finanční ohodnocení
*propracovaný systém firemních benefitů
*podpora firem při relokaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Talentica je specializovaná personální agentura, která hledá technické talenty do různých průmyslových odvětví v rámci celé ČR. Aktuálně pracujeme na 30 pozicích v oblasti kvality s mezinárodními společnostmi, které působí v oblasti automotive, strojírenství, elektrotechnice a elektronice.

Pokud máte zájem o nové výzvy a atraktivní pracovní nabídky a máte co dočinění s kvalitou, pak nás kontaktujte a my Vám obratem představíme pozice dle Vašich preferencí.

Na své si přijdou jak zkušení kandidáti, kterým můžeme nabídnout seniorní i manažerské pozice, tak i absolventi VŠ, kteří mají zájem budovat svou kariéru v oblasti kvality.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání technického směru, pozice jsou vhodné i pro absolventy VŠ
*zkušenosti v oblasti výrobní, zákaznické, dodavatelské, projektové či systémové kvality jsou vítány
*aktivní angličtina pro každodenní komunikaci se zahraničními partnery, další jazyk (němčina) výhodou
*praxe v oblasti Lean Six Sigma
*orientace v normách ISO 9001, ISO/TS 16949

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1795603  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 60000 Kč/měsíc