Researcher | podpora týmu konzultantů | Full-Time/Part-Time

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*primárně vyhledávání vhodných kandidátů
*komunikace s uchazeči o práci
*práce s interní databází a pracovními portály
*příprava podkladů na jednání
*úzká spolupráce s konzultanty a vedením společnosti
*a související administrativní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

*nabízíme dlouhodobou spolupráci pro studenty VŠ nebo práci na plný pracovní úvazek pro nestudenty :-)
*získáš zajímavou praxi v oblasti náboru technických specialistů
*budeš se pohybovat v příjemném pracovním prostředí
*budeš pracovat v neformální a přátelské atmosféře
*a samozřejmě si hezky vyděláš na své potřeby :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

*Hledáš dlouhodobou brigádu? Nebo máš zájem pracovat na plný pracovní úvazek?
*Chceš rozvíjet svou kariéru v personální agentuře?
Pak nám o sobě dej vědět!

Talentica je specializovaná personální agentura, která se zabývá náborem technicky zaměřených odborníků. V rámci dalšího rozvoje a růstu naší společnosti nyní hledáme posilu a nový talent do našeho týmu na pozici Researcher

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*student/ka VŠ (technické zaměření vítané, nikoliv podmínkou), absolvent VŠ či kandidát se zkušenostmi z obdobné pozice
*dobrá znalost práce na PC
*komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
*zahraniční zkušenosti vítány
*možnost dlouhodobé spolupráce nutná (min. 20 hodin týdně pro studenty VŠ)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1996379  Datum zveřejnění: 29.1.2015