Šance pro absolventy | získejte skvělou praxi | Trainee program

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
03.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zařazení do TRAINEE programu
* detailní zaškolení na kompletní výrobní proces
* postupné zapojení se v jednotlivých oddělení ve výrobě
* spolupráce na nových projektech
* komunikace napříč celou výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mezinárodní dynamické prostředí
* flexibilní pracovní doba
* pěkný plat + bonusy
* jazykové kurzy, rozvojová školení
* týden dovolené navíc

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do 7 pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba bezpečnostních prvků do automobilů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* absolvent VŠ technického směru
* znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* teoretické znalosti výrobního procesu
* zapálení pro výrobní technologie
* zájem o dynamické automotive prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2075532  Datum zveřejnění: 20.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc