Specialista technického nákupu | Nakupujte pro nejlepší

Talentica s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Budete vyhledávat dodavatele pro nové projekty.
*Nové dodavatele budete začleňovat do procesů a stávající dodavatele budete průběžně hodnotit.
*Vaší prioritou bude dodržování termínů odpovídající danému projektu.
*Budete mít na starosti běžnou komunikaci i řešení komplikovaných situací.
*Vývoj, kvalita, výrob a i účetní oddělení budou Vašimi úzkými spolupracovníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci ve stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen pravidelné roční zvyšování platu.
*Mezi benefity najdete i jazykové kurzy, flexibilní pracovní dobu, finanční bonus 2x ročně i příspěvky na pojištění, stravování a dopravu.
*Přímo spolupracujete na vývoji a následné výrobě unikátních produktů v oblasti topení, větrání a klimatizace.
*Dostanete plnou zodpovědnost za svěřené projekty.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jste flexibilní a zajímají Vás výzvy? Chcete být součástí nových projektů a podílet se na vývoji nových produktů v oblasti HVAC? Právě takovou práci pro Vás máme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Máte SŠ nebo VŠ vzdělání a mluvíte velmi dobře anglicky - budete komunikovat se zahraničními dodavateli.
*Uživatelská práce s PC Vám nečiní nejmenší potíže, v Excelu jste jako doma.
*Rychle se učíte - pokud jste se ještě nesetkal/a s technickou dokumentací, rychle se v ní zorientujete.
*Flexibilita je předností, projekty nepočkají - občas je potřeba zůstat v práci přesčas.
*Velkou výhodou je zkušenost na pozici nákupčího v technickém odvětví.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2088039  Datum zveřejnění: 19.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc