Specialista papírenské výroby | Skvělá kultura, super benefity

Talentica s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Budete zodpovídat za správný výrobní proces speciálně upraveného papíru.
*Vaším úkolem bude zajistit přesnost postupů ve výrobě i v chemické kuchyni.
*Výrobní technologie budete nejen obsluhovat, ale také připravovat na údržbu.
*Vaše iniciativa se cení, zvlášť při návrhu zlepšovacích opatření.
*Budete denně komunikovat s celým týmem - s českými i zahraničními kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci na zbrusu novém projektu pro spolehlivého a rostoucího zaměstnavatele.
*Zázemí velké nadnárodní společnosti, pro kterou jsou zaměstnanci opravdu důležití.
*Spolupráci s mezinárodním týmem a denní komunikaci v angličtině.
*Velmi zajímavé ohodnocení a nadstandardní benefity k tomu.
*Jaké to jsou? Vzdělávací kurzy, dovolená navíc, finanční bonusy, stravování, pojištění a další.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Chcete rozšířit Vaše zkušenosti z polygrafie nebo papírenství? Nebojíte se angličtiny? Hledáme šikovné specialisty pro nový projekt!

Super tým, jazykové kurzy i sportovní aktivity - to všechno je pro Vás připraveno, tak pojďte do toho!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Bez dobré angličtiny se v mezinárodním týmu neobejdete.
*SŠ vzdělání je potřeba, chemický nebo polygrafický obor je velkou výhodou.
*Přednost dostanou kandidáti, kteří už v papírenském průmyslu získali nějakou zkušenost.
*Uplatníte technické myšlení i flexibilitu.
*Pozor, jedná se o práci v nepřetržitém provozu, hledáme tedy kandidáty ochotné pracovat na směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2116846  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 30000 Kč/měsíc