BOZP specialista | bezva šance & stabilita

Talentica s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Budete se zaměřovat na oblast BOZP a částečně na životní prostředí ve firmě.
*Samozřejmě budete komunikovat s orgány státní správy, implementovat legislativní požadavky do firmy, spravovat příslušnou dokumentaci a vytvářet předpisy a směrnice.
*Pokud se stane někomu pracovní úraz, musíte jej vyřešit a také se postarat o to, aby se už nikdy neopakoval. Implementace preventivních opatření je hodně důležitá.
*A samozřejmě budete v dané problematice školit ostatní zaměstnance.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Pokud prokážete své schopnosti a zkušenosti, budete náležitě finančně ohodnoceni.
*Budete mít v podstatě volnou ruku při plnění stanovených cílů a úkolů.
*Na své si přijdou i kandidáti, kteří rádi poznávají nové země, jelikož je pozice zařazena do EMEA regionu.
*Pokud máte ambice vést a motivovat lidi a prokážete manažerské schopnosti, bude Vám do budoucna umožněn i tento kariérní postup.
*Můžete se těšit i na standardní benefity - např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, čtvrtletní bonus, 13. plat, mobil, notebook, možnost sportovat a také se dále vzdělávat jak odborně, tak i jazykově

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

*Je pro Vás bezpečnost a ochrana zdraví při práci zaměstnanců na prvním místě?
*Považujete se za ochránce životního prostředí :-)
*Hasíte rádi požáry všeho druhu?

Pak máte možnost uplatnit se v dynamickém prostředí automotive společnosti, protože náš klient hledá BOZP Specialistu.

Firma je to velká a stabilní a také se řadí mezi největší zaměstnavatele v Jihomoravském kraji.

Zajímají Vás další detaily?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Základním požadavkem našeho klienta je zkušenost z obdobné pozice v oblasti BOZP. Nemusíte být ostřílený matador, stačí 1 rok.
*Důležitým požadavkem je i komunikativní angličtina. Není nutný plynulý projev, ale musíte se telefonicky domluvit s německým manažerem.
*Nemusíte mít certififikaci odborně způsobilé osoby v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb., tato odbornost je pouze výhodou.
*Měli byste mít zkušenosti z výrobního prostředí a alespoň trošku se orientovat v problematice štíhlé výroby, která je pro automotive odvětví nesmírně důležitá.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2122035  Datum zveřejnění: 28.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc