Vývojový konstruktér | pojďte do toho | až 50 000 Kč

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* konstrukce komponentů v programu Catia V5
* provádění konstrukčních výpočtů a analýz a zodpovědnost za příslušnou technickou dokumentaci
* zodpovědnost za komunikaci s dodavateli a zákazníky
* budete často ve výrobě a budet sledovat odchylky a navrhovat úpravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* motivační měsíční finanční odměna, závislá na individuální a týmové výkonnosti
* možnost uplatnit teoretické, ale i praktické zkušenosti z konstruování
* systematické jazykové a odborné vzdělávání umožňující výrazný kariérní růst
* propracované zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání, flexipassy, volná pracovní doba, dotované závodní stravování, penzijní připojištění, zábavné akce pro zaměstnance aj.)

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jak už to tak bývá, náš klient někoho hledá. Je to firma, která má již něco za sebou, můžeme jí tedy nazvat tradiční. Přesto neustále investuje do nových prostor a je otevřená inovativním postupům. Je také poměrně velká, proto budete mít kam růst. Máte o našeho klienta zájem? Čtěte dále!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ strojírenské vzdělání, VŠ absolventy zvážímě i bez praxe
* znalost některého z 3D konstrukčních programů např. Catia V5, ProEngineer, SolidWorks, Inventor, NX aj.
* komunikativní anglický jazyk
* týmová a komunikativní osobnost, která se chce rozvíjet v mezinárodní firmě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2164440  Datum zveřejnění: 1.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 50000 Kč/měsíc