Embedded developer C | Silná mezinárodní společnost | až 50 000 Kč

Talentica s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete v přátelském a velmi lukrativním prostředí vyvíjet embedded systémy.
* Na pozici budete komunikovat se zákazníkem o požadavcích a specifikacích na daném projektu.
* Se vším je samozřejmě spojená administrativa a zanášení výsledků do příslušné dokumentace, ale jen v únosné míře.
* S kolegy si určitě budete rozumět po nepracovní stránce, nicméně je předpokladem, že se v práci budete bavit hlavně o zadaných pracovních úkolech a o tom, jak by se to dalo udělat lépe a efektivněji

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stabilní zázemí v mezinárodním prostředí (zní to jako fráze, ale stabilita je to, co podmiňuje spokojené zaměstance),
* nejnovější technologie vývojového centra světového automobilového výrobce (žádné staré budovy a ošoupané koberce, ale nové a moderní vybavení),
* finanční příspěvek pro dojíždějící (benzín nepatří mezi nejlevnější a náš klient si to dobře uvědomuje, proto významně přispívá finančním příspěvkem),
* 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, 37,5h/týdně, roční finanční bonusy aj.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontakty:
Martina Zeráková
+420 542 212 748

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Uvítáte novou pracovní změnu? Chcete patřit do prestižní vývojové skupiny s nadstandardní podporou, ale přesto na úkolech pracovat po svém?

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zvážíme profily jen se vzděláním na střední nebo vysoké škole elektrotechnického nebo IT vzdělání.
* Nutností na téhle pozici je dobrá znalost mikrokontrolerů 8 bit/16 bit a realtime aplikací.
* Znalost programování v C a povědomí o testování je nedílnou součástí téhle role.
*A v závěru je potřeba dodat, že budete komunikovat v mezinárodním týmu. Jen česky se nedomluvíte. Je potřeba slušná znalost anglického jazyka!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2241105  Datum zveřejnění: 2.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc