MKP inženýr - strojírenství | Špičková technika

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
40000-50000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete dělat pokročilé počítačové simulace a matematické analýzy, například pevnosti nebo termodynamiky vyvíjených komponentů.
* Získaná data budete zpracovávat dál a podílet se tak na úspěšném vývoji nebo remodelingu špičkových produktů z dopravní techniky.
* Aktivně budete využívat programy jako Ansys nebo MathCAD.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Moderní pracovní prostředí.
* Možnost podílet se na špičkových projektech ve strojírenství.
* Dotované firemní stravování.
* Silné zázemí mezinárodní mateřské společnosti.
* 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenosti s MKP výpočty a matematickým modelováním ve strojírenství?

Hledáte nové uplatnění Vašich znalostí ve špičkové mezinárodní společnosti?

Pokud ano, nabízíme právě Vám tuto možnost!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání ve strojírenství.
* Praxe v oblasti FEM výpočtů a chápání matematického modelování ve strojírenství.
* Specializace na mechaniku, vibro-akustiku nebo termodynamiku kapalin.
* Dobrá znalost programů jako Ansys, Pro/E nebo MathCAD.
* Komunikativní znalost angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2332130  Datum zveřejnění: 18.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000-50000 CZK