Testovací inženýr | Pro absolventy elektro

Talentica s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění elektro fyzikálních zkoušek (teplo, tlak, chemikálie, voda, vzduch aj.)
* návrh vhodných měřících metod
* kooperace s týmem a jinými laboratořemi v rámci společnosti
* zodpovědnost za tvorbu příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stabilní zázemí v mezinárodním prostředí
* nejnovější technologie vývojového centra světového automobilového výrobce
* finanční příspěvek pro dojíždějící
* 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, 37,5h/týdně, roční finanční bonusy aj.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Máte zkušenosti z testování a měření?
Máte elektrotechnické vzdělání?
Chcete uplatnění v prosperující společnosti se silným mezinárodním zázemím?
Pokud ANO, velmi ráda posoudím Váš strukturovaný životopis v české a anglické formě :) !
Hledáme dva uchazeče s různou jazykovou vybaveností 1. mírně pokročilý anglický jazyk 2. pokročilý anglický jazyk.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ elektrovzdělání
* velmi dobrá znalost elektrických a fyzikálních veličin
* zkušenosti s prováděním testů a měření min. 1 rok
* anglický jazyk základní stupeň/pokročilejší stupeň

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2412889  Datum zveřejnění: 4.4.2016