Strojní inženýr | Špičkové projekty pro techniky

Talentica s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc, Dle seniority uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Komunikace se zákazníkem z oblasti technologických projektů.
* Práce s technickou dokumentací.
* Komunikace s kolegy napříč společností při návrhu a provádění technologických řešení.
* Využívání anglického/německého jazyka.
* Práce se špičkovými technologiemi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nadstandardní platové ohodnocení s garantovaným růstem.
* Pružná pracovní doba.
* Zajímavé projekty, kde se seznámíte s novými technologiemi z oblasti automobilového průmyslu.
* Týden dovolené navíc.
* Stabilitu, profesní růst a možnost využití německého anebo anglického jazyka.

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.
Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jste absolvent vysoké školy technického směru nebo profesionál s chutí se posunout dále? Máte pocit, že současná práce dosahuje limitů, které již není možné u stávajícího zaměstnavatele prolomit? Pokud si myslíte, že je čas na změnu určitě zašlete Váš životopis a práce si Vás najde sama.
Pro společnost s mezinárodní působností v automobilovém průmyslu hledáme motivované absolventy technických vysokých škol, ale i zkušené profesionály. Dejte o sobě vědět právě Vy!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vysoká škola technického směru, uvítáme ale i středoškoláky s praxí.
* Znalost anglického anebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni.
* Proaktivita, samostatnost a ochota k občasnému cestování.
* Výhodou znalost modelovacích programů CATIA, SolidWorks, CAD a jiné (určitě dáme příležitost i uchazečům, kteří uvedené programy neznají - šanci mají všichni).
* Výhodou jsou znalosti systému řízení jakosti (netrváme na tom, jsme schopni Vaši kariéru nasměrovat).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2422044  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc, Dle seniority uchazeče