Sales/Key Account Manager | Výzva pro borce

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000-50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovídáte za prodej elektromechanického produktu
* aktivně pracujete se stávajícími zákazníky
* zároveň rozšiřujete porfolio klientů
* zaštiťujete školení partnerských firem
* účastníte se a podílíte se na nových (marketingových) strategiích a řešeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nadstandardní plat a vysoké bonusy - až 45% roční mzdy
* služební auto k soukromému využití
* práci se zajímavým technologickým řešením pod známou značkou
* zázemí zahraniční společnosti s širokým zastoupením na českém trhu
* profesní růst, školení a další vzdělávací aktivity

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenosti z pozice obchodního, produktového nebo key account manažera a ne a ne narazit na práci Vašich snů? Zajímají Vás technologie a chcete pracovat s unikátním produktem? Říkají Vám něco zkratky jako EZS, EPS nebo ACS? Rádi byste působili v prestižní společnosti, která je ve své oblasti jedničkou na trhu?
Pak je pro Vás tato nabídka jako stvořená!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ideálně technické nebo ekonomické vzdělání
* znalost elektroproduktů (EZS, EPS nebo ACS) a ideálně zkušenosti s jejich prodejem
* profesionální vystupování, otevřenou osobnost a příjemný projev
* znalost angličtiny alespoň na pasivní úrovni
* bezproblémové ovládání PC, ŘP sk. B a ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2538219  Datum zveřejnění: 19.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000-50000