Specialista konfigurace a oživení SW | Z lavice do světa

Talentica s.r.o.

Místo práce
Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* konfigurace SW pro sběr a zpracování dat
*migrace starého MES systému za nový
*oživení SW a uvádění zařízení do provozu v místě stavby
*odborné zaškolení obsluhy zařízení
*zajištění veškeré dokumentace SW v průběhu a při ukončení zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*stabilní zázemí mezinárodní společnosti, které je otevřené pro učenlivé a poctivě pracující uchazeče
*motivující mzdové ohodnocení a také možnost využít firemní byt při relokaci, abyste neměli starosti
*široká škála zaměstnaneckých výhod (bonusy, prémie, stravenky, různé příspěvky, dovolená navíc, pružná pracovní doba, aj.)
*vzdělávací aktivity šité na míru a možnost dalšího profesního rozvoje je zaručena

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jestli jsi absolvoval střední školu v oboru elektro, baví tě práce s PC, nebojíš se mluvit anglicky a chceš mít práci, která tě zavede za zajímavými projekty klidně i na druhý konec světa, pak čti dále!
Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící na poli automatizace a řízení pro průmyslové technologie, hledáme Specialisty na konfiguraci aplikačního SW.
Osamostatni se, vyleť z hnízda, procestuj svět a využij svoje znalosti ze školy v praxi. Všechno potřebné tě naučí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*ukončené SŠ vzdělání v oboru elektro
*komunikativní angličtina
*platná vyhl. 50/1978 Sb., §6
*základní znalost SQL databáze a síťové infrastruktury (LAN, WAN)
*orientace v problematice řídících systémů a HMI (výhodou znalost systémů Siemens)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2548847  Datum zveřejnění: 5.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 25000