Konstruktér pro motory | Stačí i krátká praxe při studiu (Ref. č.: 2794)

Talentica s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete se věnovat modelování v 3D CAD systému, zpracovávání výkresové dokumentace a kusovník

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou práci ve stabilní společnosti s více jak stoletou tradicí
* zajímavé finanč

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro spoustu nových projektů hledáme spoustu nových kolegů!

Náš klient, který je špičkou v oblasti výroby motorů a turbín s více než stoletou tradicí, rozšiřuje svůj tým o nové kolegy na pozici konstruktéra.
Máte zkušenosti z konstrukce třeba i jen při studiu? Hledáte nové uplatnění?
Dejte nám o sobě vědět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* znalost některého 3D CAD programu
* AJ/NJ na komunikativní úrovni je výhodou
* zkušenost na obdobné pozici je podmínkou - stačí však krátká praxe při studiu
* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (ideálně strojní)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2569902  Datum zveřejnění: 19.5.2016