Vedoucí výrobního úseku

Talentica s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45-50 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete zodpovědná/ý za vedení, kontrolu, hodnocení a rozvoj podřízených pracovníků
* Jako vedoucí se nevyhnete občasnému řešení organizačních a provozních problémů ve výrobě
* Budete zodpovědná/ý za rozpočet příslušného střediska a jeho optimalizaci
* Vaším úkolem bude také plánování kapacit výroby střediska, monitorování plnění, vyhodnocování a trvalé zlepšování
* Budete vytvářet standardy, analyzovat rizika a dohlížet nad bezpečností práce
* V neposlední řadě budete koordinovat činnosti příslušného value stream teamu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Skvělý kolektiv, atmosféru a zkrátka přátelské neformální prostředí
* Zodpovědnou a perspektivní práci s možností uplatnění inovativního přístupu - s naší podporou můžete počítat
* Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
* Týden dovolené navíc, abyste stihl/a načerpat nové síly
* Spoustu dalších benefitů v podobě společných firemních akcí, firemního stravování, bonusů za dobrou práci atd.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Olympus Surgical Technologies je špičkovým výrobcem zdravotní techniky a své produkty vyváží do celého světa. Staňte se součástí našeho skvělého týmu!

Do oddělení výroby nyní hledáme novou posilu na pozici Vedoucího výrobního úseku. Hledáte novou profesní výzvu v opravdu skvělé společnosti? Pak čtěte dál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* AJ/NJ na středně pokročilé úrovni
* Orientace v technické dokumentaci
* Zkušenost z obdobné pozice podmínkou
* Schopnost převzít zodpovědnost, rozhodnout se, přirozená autoria

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2569907  Datum zveřejnění: 19.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45-50 000 Kč