Vývojový konstruktér - vedení projektů | Pracujte u moře!

Talentica s.r.o.

Místo práce
Zahraničí - ostatní, Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2600 - 3200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete se zabývat vývojem produktů klimatizací.
* Část projektů budete řídit a organizovat (dodržení časového a finančního harmonogramu, komunikace se zákazníkem i dodavateli, koordinace interního týmu).
* Zabezpečení specifikace a konstrukce produktů, jejich testování a schválení v souladu s evropskými normami.
* Psaní reportů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Na top projekty v konstrukci v oblasti klimatizací.
* Na motivační platové ohodnocení v eurech.
* Na život v lázeňském městečku u moře v Belii - v Ostend.
* Na zajímavé benefity: relokační balíček (výrazný finanční příspěvek na relokaci, pomoc s ubytováním), příspěvek na stravování, zdravotní pojištění pro celou rodinu, pravidelné navyšování platu...

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání (strojírenství, výrobní inženýrství, mechanika, elektromechanika).
* Alespoň krátkodobá praxe na obdobné pozici, znalost SW Solid Edge je výhodou.
* Pokročilá znalost anglického jazyka.
* Ochota přestěhovat se do zahraničí, komunikativní a přátelská osobnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2648666  Datum zveřejnění: 9.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2600 - 3200