Ředitel kvality ve výrobě | U Prahy! | Až 140.000czk!

Talentica s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100000 - 140000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*vedení celého oddělení kvality a zabezpečení jejího hladkého chodu
*neustálé zlepšování a optimalizace systémů a procesů zabezpečujících kvalitu
*zodpovědnost za tým na oddělení kvality, jeho motivace, koučování a hodnocení
*vedení interních auditů a psaní reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí silné mezinárodní společnosti, jejíž produkty znají lidé po celém světě
*prestižní značku, která je pojmem sama o sobě
*prostředí, ve kterém pracují ti nejlepší z oboru
*motivační platové ohodnocení a propracovaný bonusový systém: auto i k osobním účelům, 5 týdnů dovolené, relax a fitness centrum, finanční prémie a bonusy..

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Talentica s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Silná mezinárodní společnost!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ technické vzdělání (nejlépe strojní)
*dlouhodobá zkušenost na vedoucích pozicích v kvalitě ve výrobní společnosti, znalost Lean a Six Sigma výhodou
*pokročilá znalost anglického jazyka
*proaktivní, dynamická a komunikativní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2648764  Datum zveřejnění: 15.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100000 - 140000