Vývojový inženýr | Start pro juniory

Talentica s.r.o.

Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Staneš se součástí týmu profesionálů, kteří pracují na inovativních projektech pro TOP automotive společnosti.
*Tvoje nápady dostanou prostor, každý den Tě v kariéře posune o kousek dál.
*Budeš pracovat s nejmodernějšími technologiemi v prostředí, které Tě bude inspirovat.
*Využiješ technické znalosti, které Ti dalo studium, budeš se denně setkávat s lidmi, kteří jsou na stejné vlně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Start u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v ČR - pracuj pro firmu, která otevře dveře Tvé kariéře.
*Vzdělávací kurzy - jazykové i odborné - Tě budou neustále posouvat dál.
*Budeš se pravidelně školit na nové technologie, udržíš tak krok s inovacemi a vývojem.
*Příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, pravidelné finanční bonusy, 13. i 14. plat, kurzy, placené sportovní aktivity, stravování jako od maminky a hlavně parta super lidí, jako jsi Ty. To si přece nenecháš ujít.

Informace o náboru

Neváhej a pošli nám Tvůj strukturovaný životopis.

Zpětnou vazbu Ti zašleme do sedmi pracovních dnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive společnost se skvělou kulturou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Jsi absolvent VŠ technického směru - strojírenství nebo elektro.
*Chceš začít svou kariéru ve špičkové firmě, která se věnuje vývoji a výrobě se špičkovými technologiemi.
*Domluvíš se anglicky nebo německy.
*Chceš získat práci, kde ocení Tvé nápady a která Tě posune dál.
*Práce během studia je plus, ale ne podmínka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2698156  Datum zveřejnění: 22.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc